RELATED PRODUCTS:

20 COMMENTS

  1. 4 Portobello mushrooms for $1.20? where the hell did you get those mushrooms? 2 mushrooms cost around $3.50. you need to show receipt.

  2. This looks so yummy! Will it be less healthy if I just add provolone cheese? (No lettuce, tomato, purple onion, mustard, or ketchup).

  3. Blames the carbs for the weight gain then says you shouldn't be eating oil but then eats a dead cow.. I love u but cmon. It ain't healthy all animal flesh is known to be linked to cancer

  4. Looks good! I would prefer my whole wheat buns though. And oven baked fries sounds like it would be amazing with it!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here